Виробництво котлів в Кропивницькому

Наша фірма здійснює виробництво котлів Кропивницький опалення фірми «Brick» і пропонує дані прилади до реалізації жителям Кропивницького. Наші пропозиції рентабельні, оскільки ціни ми утримуємо на конкурентоспроможної позиції. Купуючи зроблені нашими майстрами котли українського виробництва, ви помітно збережете свої заощадження, оскільки ціни на твердопаливні ресурси варіативні: вони залежать від виду палива і його сортів, кількість яких вражає широким розмаїттям. Наше виробництво котлів в Кропивницькому засноване на застосуванні сучасного обладнання і новітніх технологій, тому опалювальні котли «Brick» відрізняються надійністю і довговічністю.

Котли «Brick»: види палива

Нинішній ринок, завдяки використовуваній в наш час безвідходності і раціональності виробництва, пропонує наступні види палива (котли Брік Кропивницький функціонують з будь-яким їх різновидом):

 • дрова різної варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні обрізки, тріски;
 • стружка і тирса (сирі в тому числі);
 • брикети і пелети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • сіно і солома (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви зацікавитесь оглядом цін, сформованих на основі пропозицій онлайн-магазинів або регіональних ринків (свої умови при цьому задають і виробники котлів), то побачите, що типи паливних ресурсів за цим параметром відрізняються. Ось деякі приклади: ціна на колоті дрова (дуб, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубометр ялинових і соснових дров – від 1900 до 2100 грн., пелет світлих – від 2800 до 3100 гривень, паливних гранул темних – від 2600 до 2750 грн., тирси – від 50 до 120 гривень, паливної тріски – від 300 до 650 гривень (станом на червень 2017 року).

До початку опалювального сезону ціни, як правило, зростають на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких виникає потреба в купівлі опалювального приладу, прагнуть купити котел від виробника Кропивницький, так як відсутність торгових посередників у процесі продажу істотно знижує ціни на товар.

Чому ми рекомендуємо купувати котли Брік нашого виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Кропивницькому, наше підприємство не використовує в процесі їх реалізації послуги посередників, тому ми висуваємо кращі цінові пропозиції, при тому на оптові поставки є додаткові знижки. Крім цього, ми тішимо потенційних клієнтів такими приємними вигодами:

 • Котли Brick показують максимум працездатності при роботі не тільки з сухими типами палива, але також і з сирими (допустима вологість – до 70%) його аналогами.
 • На кожен агрегат наша компанія надає абсолютну гарантію.
 • Клієнт отримує точну та повну інформацію про будь-яку представлену в каталозі модифікацію.
 • Ми даємо можливість випробувати роботу вибраного пристрою на наявному в покупця паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть підібрати ідеально підходячу параметрам приміщення модель опалювального котла.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Кропивницький, ми показуємо замовнику реальну роботу котла в активній експлуатації (для цього ви повинні лише повідомити про дату вашого приїзду): підключений до котла КВП фіксує та показує величину потужності і кількість вироблених гігакалорій.

Вибираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на марку металу, товщину сталі, розміри агрегату, його потужність, а також якість супутнього обладнання – на даних параметрах ґрунтується вартість.